Menü

Asansör Bakım Hizmetleri

Asansör Bakım Onarım ve Montaj Hizmetleri

Obenas Asansör “Güvenle Taşır..”

 

 

Asansör Bakımı

Asansör Onarım ve Tamir

Asansör Montaj

Obenas Asansör, İnsan asansörü, engelli asansörleri, yük ve araç asansörleri, dış cephe asansörü ve Panaromik asansör montajı, onarımı ve bakım hizmetleri vemektedir.

Asansör bakım anlaşmamız olan apartman ve diğer referanslarımızı Referanslarımız safasından inceleyebilirsiniz.

Obenas Asansör verdiği tüm hizmetlerde İş güvenliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

thumbnail

BİLGİYE SADECE DEĞER VERMİYORUZ, BİLGİYİ KULLANIYORUZ

Günlük yaşantımızda hemen her binada karşımıza çıkan ve kullanmak zorunda olduğumuz asansörler, birkaç dakikalığına seyahat etmemizi sağlasalar da, esasında binaların kullanım, güvenlik ve estetik kompozisyonlarını yansıtan araçlardır. Böylece asansör bakım ve kontrol süreçleri daha da önemli hale gelmektedir. Asansör bakımı ile ilgili alınmak istenen hizmetin kalitesi ve yeterliliği hakkında endişe duymamanın neredeyse imkânsız olduğu şu dönemde 2013 yılında piyasaya kararlı bir giriş yapmış olan OBENAS ASANSÖR, hizmet alımı hakkında müşterilerinin her türlü kaygısını gidermeyi vadetmektedir. Firma gelişiminin ve verilen hizmet kalitesinin donanımlı, tecrübeli ve teknolojiyi yakından takip ederek geleneksel yollarla hizmet vermeyen kaliteli kadrosuyla hareket eden OBENAS ASANSÖR, müşteri memnuniyetini şirket çıkarlarının üzerinde tutan samimi bir yaklaşımı prensip haline getirmiştir.

Firmamız 15 yıllık tecrübenin yolunu aydınlattığı ve bir firmanın öncelikli yatırımının insan kaynağı olması gerektiği bilinciyle, müşteriye en doğru hizmeti en hızlı şekilde verebilen çözüm odaklı çalışan elemanlar yetiştirmeyi amaç edinmiştir. OBENAS ASANSÖR, güvenliğin kritik önem arz ettiği asansör bakım, onarım ve kontrol hizmetleri esnasında verdiği kaliteli ve sürekli hizmeti sunarak müşteriyle güven ilişkisi içerisinde olmayı hedefler. Sunulmuş olan her hizmet, bir sonrakinin referansıdır. Sürekli müşterilerimiz her defasında aynı hassasiyetle hizmet almaktadırlar ve daha önce çalışmadığımız kullanıcılar ise; OBENAS ASANSÖR bakımından geçmiş asansörlerle güven içinde asansör kullanmalarını istediğimiz potansiyel müşterilerimizdir.